Nauczyciele


 

 

Dyrektor Szkoły:

 

Jerzy Misterka - mgr matematyki

 

Studia podyplomowe - zarządzanie i przedsiębiorczość  w oświacie

 

 

 

 

 

1. Beata Brożek – mgr zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

    studia  podyplomowe – historia

 

2. Anna Dembińska – mgr zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej

    i przedszkolnej z terapią  pedagogiczną

    studia  podyplomowe – sztuka – plastyka i muzyka

 

3. Sabina Kuta –  mgr zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

 

4. Emilia Misterka - mgr zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej

    i  przedszkolnej, bibliotekarstwo

    studia  podyplomowe - zarządzanie i przedsiębiorczość w oświacie

 

5. Anna Potępa – mgr matematyki

    studia  podyplomowe – matematyka

    studia podyplomowe – informatyka

    studia podyplomowe – przyroda

 Egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

 

6. Teresa Rumas – SN wychowanie fizyczne

 

7. Marta Sokół – mgr zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

 

8. Katarzyna Szczygieł – mgr filologii angielskiej

 

9. Jadwiga Woźniak – mgr filologii polskiej

 

10. ks.Wiesław Babiarz – mgr prawa kanonicznego

 

11.Lidia Dąbroś – magister biologii
     studia podyplomowe – chemia
     studia podyplomowe - przyroda
     kurs kwalifikacyjny – Wychowanie do życia w rodzinie  

 

12. Marta Kochan – magister geografii
       studia podyplomowe – matematyka
       Egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

 

 

13. Małgorzata Mastalerz – magister historii
      studia podyplomowe – informatyka (w zakresie informatyka w szkole)

 

 

14. Anna Chmura – magister geografii
      studia podyplomowe – informatyka (w zakresie informatyka w szkole)
      nauczycielskie kolegium języków obcych – język angielski

 

 

15. Małgorzata Woziwoda-Skrzyniarz – magister fizyki
      studia podyplomowe – matematyka

 

 

16. Anna Radło – mgr filologii polskiej
      studia podyplomowe – historia 

 

 

17. Małgorzata Woziwoda – magister wychowania technicznego
      studia podyplomowe – wychowanie fizyczne

 

 

18. Aleksandra Świerczek– magister języka niemieckiego

 

19. Anna Ruta – magister wychowania technicznego
      studia podyplomowe – informatyka
      kurs kwalifikacyjny: sztuka - plastyka - muzyka,
      studia podyplomowe : oligofrenopedagogika z elementami psychologii rewalidacyjnej 

 

  

20. Ks. Jan Król – magister teologii